Rok powoli dobiega końca, a my nabieramy rozpędu żeby w kolejny wejść z rozmachem! W oczach wszystkich ludzi, którzy nam kibicują rok 2017 nie wniósł nic nowego. Dla nas jednak był to intensywny i ciekawy czas. Pełen wyzwań, wielkich planów oraz nowych znajomości. Wiele rzeczy i sytuacji przeżyliśmy pierwszy raz. Naładowaliśmy baterie przed długą i ciężką pracą. Przez okres nieobecności poznaliśmy wiele osób, które poświęcają własny czas i energię próbując pchnąć nas do przodu. Pamiętajcie – nothing without friends.

Cały czas ustawiamy w linii kolejne rzeczy, które planujemy Wam dać. Poprzeczka, którą ustawiliśmy sobie dawno temu z każdym dniem jest co raz wyżej. Mamy nadzieje, że nowa odsłona strony easymonday records.  przypomni Wam o tym dlaczego jest nas co raz więcej i dlaczego mamy co raz większy zasięg.

W tym czasie zaplanowaliśmy również wiele kolaboracji oraz zbudowaliśmy wiele relacji, które niebawem zaowocują. Ten czas nauczył nas, że droga jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza, niż cel. Wizja, którą projektowaliśmy w swoich głowach, powoli zaczyna stawać się rzeczywistością. Zaczynając od muzyki, poprzez teledyski oraz zdjęcia, a na lifestyle’u kończąc. Wraz z premierą nowej strony zaczynamy nowy rozdział. Jeżeli jesteś z nami, zostań na dłużej. Obiecujemy, że nie pożałujesz.

easymonday records.