Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce album Don – „Istotnie: Zgodnie z Planem”. To do Was należy wybór w jakiej postaci chcecie go dostać. Płytę możecie zamówić w wersji fizycznej lub pobrać za darmo w naszym sklepie. Odsłuch krążka znajdziecie również na naszym kanale YouTube.

Don – „Istotnie: Zgodnie z Planem„, to album który składa się z 14 utworów, a każdy z nich to inna osoba, emocja, miejsce lub czas. Cały projekt został zrealizowany na przełomie 2016/2017 roku podczas nocnych sesji nagraniowych w studiu easymonday records. Gościnnie na albumie pojawili się Kinga Pędzińska oraz Nerwus, który również odpowiada za brzmienie krążka. Projektem okładki oraz rysunkami zajął się Karol Dynysiuk.

Istotnie: Zgodnie z Planem” to projekt, który miał ukazać się już ponad rok temu. Prawie rok ciężkiej pracy na pełnych obrotach, wiele nieprzespanych nocy, setki godzin rozmów. Wynik był taki, że jako młody label znaleźliśmy się w sytuacji, na którą nie byliśmy w żaden sposób przygotowani.

Życie ma ironiczne sposoby na weryfikowanie każdej sytuacji. Album o dumnym tytule „Zgodnie z Planem” wydawał się na każdym kroku z nami walczyć i robić wszystko by w tym planie namieszać. Kolejne terminy stawały się tylko liczbami, kolejne teledyski stawały się tylko wizjami, a kolejne plany zostawały tylko i wyłącznie planami. Jedno, czego nigdy nie potrafiliśmy jednak robić – to się poddawać. Dziś wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, dużo bardziej pokorni i tak samo głodni jak zawsze. Ten album to dla nas dużo więcej niż 14 utworów. To nasze całe życie.

easymonday records.